Trhy byly otevřeny v Yiwu

Poté, co se otevřely hlavní trhy yiwu, stále více živých přenosů webových celebrit na trh, někteří majitelé obchodů, prodavači přímo do bitvy, obchodníci se stávají kotvami, živý přenos webových celebrit „chytne“ podnikání, stane se horkou vlnou v trh yiwu.

S cílem podpořit integraci online a offline organizovalo naše město aktivity jako „elektronický obchod na trhu“, „spravedlivé zboží online“, „živé vysílání webů celebrit teplé jaro“, „online výstava“ atd. elektronický obchod města na trh a provedl přesný výběr produktů, objednávek a online prodeje. Operátoři trhu založili obchod na platformě elektronického obchodování, aby rozšířili online trh.

Naše město láká na yiwu platformu pro živé vysílání, agentury pro webové celebrity a známé webové celebrity, aby prováděly živé vysílání se zbožím, na známou platformu pro živé vysílání, škálu agentur pro služby webových celebrit, s vlastním tokem " web celebrity “, v oblasti daní, nákupu talentů, podpory dětí ve škole. Mall skupina bude 25 000 metrů čtverečních "centra", do webového živého průmyslového parku celebrit. Pod vedením této politiky operátoři trhu aktivně mění způsob fungování, „webové celebrity“ se zbožím, prodej živého vysílání stále více prosperuje.

„Ve zvláštním období epidemie je obzvláště důležité vést operátory k otevírání nových kanálů, jako je online živé vysílání, zrychlit návrat kupujících a posílit důvěru trhu.“ Osoba odpovědná za obchodní středisko uvedla, že vypuknutí přinutilo podnikatele urychlit transformaci, „překážky vývozu zahraničního obchodu, mnoho obchodníků zvýšilo expanzi na domácím trhu. Někteří z nich dříve prováděli pouze velkoobchod, ale nyní začínají věnovat pozornost tomuto novému způsobu živého vysílání online. “


Čas zveřejnění: červenec-02-2020